راه اندازی آزمایشی کوره واحد فولادسازی 2 در شرکت فولاد خراسان

اولین ذوب آزمایشی فولادسازی شماره 2 با موفقیت عملیاتی شد و مجتمع فولاد خراسان یک گام دیگر در افزایش ظرفیت تولید فولاد خام را با موفقیت پشت سرگذاشت.

  به گزارش واحد روابط عمومی، روز شنبه دوم بهمن ماه، با حضور مهندس احمدی، مدیر عامل شرکت و  جمعی از معاونین و مدیران شرکت  و همگام با کارکنان بهره برداری و توسعه برای نخستین بار کوره ذوب فولادسازی شماره 2، با ظرفیت کامل بارگذاری شد و فرایند تولید 110 تن مذاب  با موفقیت و بدون هیج اشکالی  به انجام رسید.

این گزارش می افزاید:ظرفیت فولادسازی شماره 2 این مجتمع سالانه 700 هزارتن می باشد و بیش از 700میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است همچنین پیمانکاران داخلی در ساخت این پروژه نقش محوری داشته و بیش از دوسوم حجم ماشین آلات و قطعات توسط شرکت های داخل کشور اجرا شده است.

گفتنی است با  راه اندازی کارخانه گندله سازی فولاد خراسان در سال آینده، ضمن تکمیل زنجیره تولید و کاهش هزینه های تمام شده محصول نهایی، این مجتمع عظیم صنعتی با سرمایه گذاری در معادن سنگ آهن خواف (سنگان) برای ساخت کارخانه کنسانتره و استفاده از سنگ آهن موجود در استان خراسان رضوی و بهره مند شدن مردم منطقه از این ارزش افزوده نیز اقدام نموده است.   

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label