فولاد خراسان دو پروژه از 4 پروژه ملی اقتصاد مقاومتی استان را به ثمر می رساند

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پروژه های ملی و کلان اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی از پیشرفت مناسب 3 پروژه از 4 طرح ملی این استان خبر داد.

مهندس ابویی مهریزی با اعلام این مطلب افزود: از مجموعه بیش از 30 پروژه اقتصاد مقاومتی 4 طرح آن در استان خراسان رضوی واقع  شده که پروژه های فولادسازی شماره 2 و گندله سازی مجمتمع فولاد خراسان از جمله آن هاست.

معاون برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه 27 بهمن ماه در جریان بازدید از پروژه های ملی اقتصاد مقاومتی در استان خراسان رضوی با بیان این که واحد فولادسازی شماره 2 مجتمع فولاد خراسان یکی از این 4 پروژه مهم است که در مرحله بهره برداری قرارگرفته، افزود: واحد دوم فولادسازی مجتمع فولا خراسان با ظرفیت تولید بیش از 700هزارتن فولاد خام، از جمله این پروژه های ملی است که سرمایه گذاری کلانی در آن صورت گرفته و مراحل بهره برداری این پروژه ملی هم اکنون کامل شده است و دستور صدور پروانه بهره برداری از این طرح ابلاغ شده است.

  ابوی مهریزی با بیان این که یکی دیگر از این 4 پروژه نیز در مجتمع فولاد خراسان واقع است، افزود: پروژه گندله سازی این مجتمع صنعتی نیز در صورت سرعت بخشیدن بیشتر به مراحل نهایی آن ممکن است تا پایان سال به مرحله تست سرد برسد.

به گفته وی طرح تولید فاکتور8، در داروسازی سامان، دیگر طرح ملی در این استان است که مراحل ساخت آن تکمیل گردیده است.

گفتنی است در بازدید معاون برنامه ریزی وزارت صنعت ، معدن و تجارت،  مهندس راضیه علیرضایی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت  خراسان رضوی به همراه جمعی از مقامات استانی و محلی حضور داشتند.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label