جذب 104 نیروی جدید برای واحد گندله سازی فولاد خراسان

 

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خراسان از آغاز فرآیند ثبت نام برای برگزاری آزمون استخدامی فولاد خراسان با هدف جذب  104 نفر  نیروی مورد نیاز کارخانه گندله سازی این شرکت در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم خبرداد. 
به گزارش واحد روابط عمومی، مهندس صبوریان در این رابطه افزود: با توجه به راه اندازی کارخانه گندله سازی در سال آینده، برنامه ریزی فرآیند تأمین نیروهای گندله سازی در دستور کار قرارگرفته است.
  صبوریان تصریح کرد: آغاز به کار پذیرفته شدگان برحسب نیاز واحدهای مختلف به مرور و در طول سال
۹۶ انجام می پذیرد؛ ضمن این که در صورت عدم پذیرش افراد در هریک از این مراحل طب صنعتی، گزینش و تشکیل پرونده، از نفرات بعدی با اولویت نمره دعوت به عمل می آید.

وی خاطرنشان کرد: جذب و تأمین نیروی انسانی، یکی از مهمترین فرآیندهای مدیریت منابع انسانی است و در صورتی که این فرآیند به خوبی طراحی و اجرا شود، سایر فرآیندهای منابع انسانی از جمله آموزش و توسعه، نگهداری، مدیریت عملکرد و ... که پس از آن قرار دارند با کمترین هزینه و بیشترین میزان اثربخشی در زنجیره ارزش شرکت اجرا خواهند شد.
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ضمن ابراز خرسندی از حاکمیت نگاه عدالت محوری بر آزمون استخدامی فولاد خراسان ابراز امیدواری کرد: خروجی برگزاری این آزمون الگوی مناسبی برای سایر آزمون های استخدامی کشور باشد.
وی گفت: در حال حاضر 1124 نفر در مجتمع فولاد خراسان به صورت قرارداد مستقیم با شرکت، مشغول به کارند که 60 تن از این کارکنان در ماه های دی و بهمن 1395 به جمع همکاران افزوده شده اند.

داوطلبان گرامی برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر از تاریخ 26 بهمن ماه به آدرس WWW.karasa.ir مراجعه نمایند

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label