حضور مجتمع فولاد خراسان در اولین نمایشگاه صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی

 

مجتمع فولاد خراسان در اولین نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه ملی» که در محل نمایشگاه مصلی امام خمینی(ره) در تهران برگزار گردید، حضور یافت.

 به گزارش واحد روابط عمومی، اولین نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی، که با حضور مقامات بلندپایه دولت، از جمله معاون رییس جمهور و دو تن از وزرای دولت گشایش یافت، از تاریخ  24  تا 26 بهمن ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.  

مدیر روابط عمومی فولاد خراسان با بیان این مطلب که تمام اطلاعات نمایشگاه و معرفی هلدینگ ها و بنگاه های شرکت کننده در سایت www.Pefundex.com آمده است، افزود: به وجود آوردن مقدمات پیشبرد برنامه توسعه اقتصاد کشور با رویکرد «اقتصاد مقاومتی»، گردهمایی فعالان و بنگاه های اقتصادی، توسعه همکاری های مشترک، جذب سرمایه گذاری خارجی و ... از اهداف برپایی این نماشگاه بود.

شهرام بقراط گفت: در روز نخست این نمایشگاه  و پس از آیین افتتاحیه، نشست های رو در رو و کارگاه های تخصصی پیرامون موضع اصلی نمایشگاه برگزار و بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیات های تجاری از غرفه   شرکت های حاضر در نمایشگاه انجام شد.

به گفته مدیر روابط عمومی فولاد خراسان، در دومین روز نمایشگاه، جمعی از سفرا، وابسته های بازرگانیو تجار از نمایشگاه بازدید کردند و هم چنین برگزاری همایش اقتصاد ایران از دیگر برنامه های دومین روز برپایی این نمایشگاه بود.

وی افزود: در نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه ملی» با حضور دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور، دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و برخی دیگر از مقامات ارشد اجرایی کشور، رونمایی از شاخص ترین پروژه ها و طرح های آماده بهره برداری هلدینگ های تابعه صندوق های بازنشستگی صورت گرفت.

شایان ذکراست در این نمایشگاه 3 کتاب برای معرفی دوازده صنعت شرکت کننده و هم چنین معرفی ظرفیت های هلدینگ ها و بسترهای سرمایه گذاری و نیز فعالیت های بنگاه ها تهیه و ارائه گردید.

 

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label