رکورد تامین ماهانه گندله در فولاد خراسان

 

فولاد خراسان موفق به ارتقای رکورد ماهانه تامین گندله مورد نیاز این مجتمع شد.

مجتمع فولاد خراسان با تامین  213 هزار و 643 تن گندله در آذر ماه سال 96 ، میزان تامین گندله ماهانه خود را نسبت به رکورد قبلی 22751 تن افزایش داد.

معاون خرید مجتمع فولاد خراسان با اشاره به این که رکورد قبلی در بهمن ماه سال گذشته اتفاق افتاده است، افزود: رکورد قبلی تامین گندله 190 هزار و 892 تن بوده است.

مهندس مداح، تامین گندله مورد نیاز این مجتمع را از ابتدای سال به میزان یک میلیون و 155 هزار تن اعلام نمود و افزود: گندله مورد نیاز مجتمع فولاد خراسان از محل شرکت های  سنگ آهن گل گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد سیرجان ایرانیان، زرند ایرانیان و اپال پارسیان سنگان تامین می گردد.

معاون خرید این شرکت تامین اقلام استراتژیک و اهرمی را یکی از استراتژی های اصلی این شرکت در برون رفت از فضای فعلی دانست و افزود: استمرار در تامین به موقع مواد اولیه مورد نیاز  می تواند به تولید محصولات با کیفیت، منجر و دست یابی به بازارهای  هدف داخلی و صادراتی را محقق نماید.

گفتنی است، کارخانه گندله سازی این مجتمع، که در آذر ماه نخستین تست سرد آن انجام گرفت ظرف یک ماه آینده آماده راه اندازی است که احداث پروژه کنسانتره سنگ آهن فولاد خراسان در محل  معادن سنگان خواف، تکمیل زنجیره ارزش تولید فولاد  در استان خراسان رضوی را به همراه خواهد داشت و پایداری همه جانبه شرکت را  نیز تضیمن کند.

وی کسب این موفقیت را به همه همکاران شرکت به ویژه تلاشگران حوزه معاونت خرید و تبریک گفت و همچنین از تلاش حوزه حمل و نقل نیز قدر دانی نمود.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label