ایجاد فضای پر نشاط و تقویت فرهنگ همدلی و تلاش از وظایف روابط عمومی است

 

مدیر روابط عمومی شرکت در گفت و گو با نشریه داخلی شرکت «طنین» گفت: ایجاد فضایی سرشار از  امید، نشاط، تقویت روحیه کار و تلاش یکی از وظایف اصلی  واحد روابط عمومی است.

وی با اشاره به برگزاری  مراسم جشن بزرگ خانواده فولاد خراسان در دو شب  که به مناسبت میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)، ولادت امام جعفر صادق (ع) و تقدیر از دانش پژوهان ممتاز مجتمع در سالن رفانیر نیشابور برگزارشد افزود: انجام چنین برنامه های فرهنگی، با تایید و حمایت های ارزشمند هیات مدیره و مدیرعامل محترم  به عنوان رهیافتی برای ارتقای سطح انگیزه، امید به آینده و شوق به کار و تلاش و تحقق اهداف شرکت در دستور کار برنامه های این واحد قرارگرفته است.

شهرام بقراط تصریح کرد: با توجه به تاکید مدیر عامل محترم فولاد خراسان، کمیته برگزاری جشن شرکت با عضویت معاونین منابع انسانی و امور اجتماعی، برنامه ریزی و فناوری، بازاریابی و فروش، خرید، بهره برداری، مالی واقتصادی  و مدیران حسابرسی داخلی و روابط عمومی به منظور برگزاری هرچه با شکوه­تر مراسم و تلفیق بهینه «کار» و «نشاط» در راستای بهبود و تعالی سازمانی تشکیل گردیده است.

مدیر روابط عمومی شرکت گفت: با عنایت به اهمیت و لزوم اخذ نظرات و پیشنهادات ارزنده همکاران در راستای ارتقا بخشیدن به کیفیت مراسم و نیز جلب رضایت بیشتر آنان، امسال برای اولین بار نظرسنجی از جشن به صورت الکترونیکی و از طریق وب سایت شرکت انجام شد، که با مشارکت 285 نفر از همکاران همراه بود.

گفتنی است، بر اساس مقایسه بررسی پاسخ های به دست آمده در سال جاری با سنوات گذشته و نیز اقدامات انجام شده در مراسم امسال، «نحوه اطلاع رسانی» با کسب امتیاز  99 درصد و «کیفیت مکان و زمان برگزاری مراسم» با 86 درصد رضایتمندی، بالاترین امتیاز را در این نظرسنجی کسب کرده اند که به ترتیب حاکی از رشد 10 و 14درصدی شاخص ها نسبت به سال های گذشته است.

علاوه بر این در نظرخواهی انجام شده،  رضایت از «نحوه پاسخگویی و برخورد مسئولین» با  84 درصد امتیاز، «نحوه پذیرایی و انضباط در اجرای برنامه ها» با 83 درصد و «رضایت از برنامه های هنری اجرا شده و ارزیابی کلی از برگزاری مراسم» با 81 درصد به ترتیب 4، 11 و 10 درصد رشد نسبت به برنامه های پیشین نشان می دهد که این مهم خود بیانگر جلب رضایت بیشتر همکاران و حاضرین در مراسم نیز می باشد.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label