سه ستاره برای فولاد خراسان در «جایزه ملی تعالی نگهداری ایران»

 

فولاد خراسان موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره در اولین همایش جایزه ملی تعالی نگهداری و تعمیرات شد.

در همایش «جایزه ملی تعالی نگهداری» ایران که ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در مرکز همایش های بین­المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، ده ها شرکت صنعتی حضور داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان،  مدیر عامل مجتمع با تبریک کسب این موفقیت، از درایت و تلاش  معاون بهره­برداری و همکاران­ نواحی تولیدی و پشتیبانی و دیگر حوزه های شرکت نظیر: خرید، منابع انسانی، طرح و توسعه، مالی و اقتصادی قدردانی کرد.

مهندس احودی ابراز امیدواری کرد که از تجارب بدست آمده در ارزیابی سایر سازمان ها، در تعالی نت (نگهداری و تعمیرات) شرکت بهره گیری شود.

 

همچنین بر اساس این  گزارش،در نخستین همایش «جایزه ملی نگهداری»، سه تن از همکاران فولاد خراسان، آقایان مهندس محسنی، عقدایی و مژدکانلو به عنوان ارزیابان این جایزه مورد تقدی رقرار گرفتند.

گفتنی است «انجمن نگهداری و تعمیرات ایران»  به عنوان مرکزی علمی و غیرانتفاعی در زمینه نگهداری در کشور، تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می نماید که اولین جایزه ملی تعالی نگهداری دارایی ها را با هدف ترویج، فرهنگ­سازی و نهادینه سازی رویکردهای نگهداری و تعمیرات در شرکت ها و مجتمع های صنعتی، تولیدی، خدماتی و تحقیقاتی ایران در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ برگزار نمود.

 جایزه ملی نگهداری ایران، فرایندی است که طی آن همه ساله به برترین سازمان ­های ایرانی حائز شرایط در بخش­ های مختلف کشور، که در زمینه ایجاد، ارتقا و نهادینه سازی فرهنگ نگهداری خود فعالیت­ های چشمگیری را انجام داده ­اند، گواهینامه، تقدیر نامه یا تندیس «جایزه نگهداری» را از طریق همایش اعطا می نماید.

اهداف این جایزه ملی به شرح زیر است:

1.        ایجاد فضای تشویق بنگاه­ها و سازمان‌ها برای انجام عملیات «خودارزیابی» و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، بهبود مستمر و بهینه سازی نظام­های نگهداری.

  1. ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات و دانش سازمان­های موفق.
  2. بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری.
  3. ایجاد زبان مشترک و چارچوب مفهومی در شیوه مدیریت نگهداری سازمان­های ایرانی و ارائه مدل بومی.
  4. فرهنگ­سازی و ایجاد درک و آگاهی لازم از اهمیت و ارزش­های نهفته در کارآمدی نگهداری در بنگاه‏ها و سازمان­ها.
  5. توسعه فرهنگ تعالی و آموزش و ترویج مفاهیم سرآمدی نگهداری مدیران و فعالان این حوزه در سازمان های ایرانی.
  6. ارتقای جایگاه حوزه نگهداری در برنامه­ریزی­­ها و تصمیم سازی­های کلان اقتصادی و سازمانی، با توجه به نقش تاثیرگذار آن در تحقق اهداف و اجرای سیاست­های اقتصاد مقاومتی.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label