فولاد خراسان نشان صادر کننده نمونه استانی را کسب کرد

 

فولاد خراسان برای سومین بار موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی در میان تولیدکنندگان و صنایع استان خراسان رضوی شد.

در ارزیابی سالانه صادرکنندگان کالاها و خدمات در خراسان رضوی که برای انتخاب «صادرکننده نمونه» توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفت، فولاد خراسان در گروه تولیدکنندگان فولاد، موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی سال 1395 شد.

به گزارش واحد روابط عمومی، در مراسمی که با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از صنعتگران، روز 25 بهمن ماه96 در محل سالن اجتماعات  اتاق بارگانی مشهد برگزار شد، 38 شرکت  صادراتی استان لوح و تندیس صادرکننده نمونه را دریافت کردند.

در این مراسم، راضیه علیرضایی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت از  «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان واحدی تولیدی که حتی در دوره  رکود نیز موفق به افتتاح خط تولید جدید و کارآفرینی شده نام برد و تلاش های مدیران و کارکنان این شرکت در جهت تحقق «اقتصاد مقامتی؛ تولید و اشتغال» قدردانی نمود.

 معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان در حاشیه این مراسم گفت: پیرو تاکید مدیرعامل و هیات مدیره شرکت در خصوص توسعه صادرات، این مجتمع  در سال 1395 موفق شد که 77 هزار تن محصول به کشورهای افغانستان،عراق، پاکستان و ترکمنستان صادر کند.

مهندس محمدحسن پارسا افزود: کیفیت محصولات فولاد خراسان و توسعه فعالیت در زمینه بازاریابی خارجی باعث شد که در سال 1395 شاهد رشد 3 برابری صادرات محصول این شرکت، نسبت به مدت مشابه سال پیش باشیم.

مدیر عامل فولاد خراسان نیز کسب موفقیت دستیابی به تندیس و لوح صادر کننده نمونه استان را در سال  ۱۳۹۵، حاصل درایت و تلاش صادقانه و جمعی همکاران شرکت دانست و این موفقیت را به همه ی همکاران تبریک گفت.

مهندس احمدی سلیمانی افزود: امیدوارم  فرهنگ توسعه صادرات به عنوان یکی از مصادیق بارز اقتصاد مقاومتی برای گسترش بازارهای صادراتی در فولاد خراسان نهادینه گردد.   

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي در اين مراسم با اشاره به معرفي و تجليل از پنج صادرکننده نمونه ملي و 33 صادرکننده نمونه استاني گفت: امسال در ترکيب صادرکنندگان استان، بخشهاي جديد شامل صنعتگران خبره و حساس نسبت به توليد و تجارت، نسل دوم و سوم صنعتگران، واحدهاي صنفي و صادرکنندگان فولاد قرار گرفتند.

مهندس علیرضایی گفت: طي چهار سال گذشته با برنامه ريزي بر روي صنايع معدني مانند سنگ آهن، مس، سيليس در خراسان رضوي موفق به ايجاد تحول در اين بخش ها شديم به طوري که ظرفيت توليد فولاد در نيشابور از 1.5 میلیون تن در سال رسيد و ظرفيت هاي جديد توليدي در بخش گندله و کنسانتره در سنگان، دو خط بزرگ توليدي براي سيليس و واحدهاي فرآوري مس در استان ايجاد شد.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label