پیام نوروزی مدیرعامل محترم مجتمع در آستانه فرا رسیدن بهار 1397 خورشیدی

 

«بر چهره گل نسیم نوروز خوش است                                                                                                                                        در صحن  چمن روی دل افروز خوش است»

تلائم معنادار بهار طبیعت با نوروز، این نهاد گرامی و فاخر فرهنگ ایرانی، ریشه در تاریخ بالنده و حیات خردمندانه مردمی دارد که زایندگی، پویایی، تغییر و بهبود را رمز هستی دانسته و دریافته اند که این نو شدن، معنا و حکمت حیات است. از این رو آغاز سال نو همواره فرصتی نیز هست که به محاسبه خویش بنشینیم و توفیقات و هزیمت ها و تجارب خود را در آوردگاه فرصتها و چالش هایی که پشت سر نهاده ایم، به دیده تجربه اندوزی و تکمیل توشه خرد بنگریم و برای آغازی دیگر مهیا گردیم. 

همکاران محترم و اعضای ارجمند خانواده بزرگ فولاد خراسان!

خدای را سپاسگزارم که سال 1396، که اینک در واپسین ساعات آن قرار گرفته ایم، فرصتی دیگر بود که همراه و همگام با یکدیگر، برگی تازه از صحیفه «جهاد اقتصادی» با کوشش های صمیمانه یکایک شما همکاران «مجتمع فولاد خراسان» برای تحقق «اقتصاد مقاومتی» رقم خورده و همدلی کم نظیر شما جهادگران اقتصادی میهن، خالق صفحات ماندگار «تولید» و «اشتغال» در کتاب خاطرات جهاد اقتصادی شرق کشور گردد.

دستاوردهای تحصیل شده به فکر و بازوی توانای کارکنان، مدیران، تامین کنندگان، مشاوران، شرکای تجاری و پیمانکاران فولاد خراسان، اینک به رای العین، گواه آن است که همه دشواری ها و تنگناها در برابر همت جمعی، اراده، ایمان و علی الخصوص همدلی یک مجموعه انسانی جسور، مومن، اندیشمند و تلاشگر رنگ می بازد.

طعم شیرین به ثمر نشستن گام به گام آرمان دیرینه فولاد خراسان، یعنی تکمیل زنجیره تولید از سنگ آهن تا محصول نهائی، با بهره برداری از کارخانه فولادسازی شماره 2 با حضور وزیران محترم «تعاون، کار، رفاه اجتماعی» و «صنعت، معدن و تجارت» در اردیبهشت ماه امسال آغاز گشت و با تکمیل پروژه مهم کارخانه گندله سازی و آغاز تولید آزمایشی گندله در سایت نیشابور نویدی ارزنده و دستاوردی ذی قیمت برای تحقق تولید پایدار فولاد در این خطه تمدن­ساز است. پیشبرد پروژه تولید کنسانتره در سنگان، ثبت رکوردهای ارزنده در نواحی مختلف تولید، افزایش چشمگیر صادرات تثبیت جایگاه شرکت در ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی و کسب افتخارات دیگری همچون تندیس و جایزه پروژه بهره وری  ایمیدرو و عنوان صادرکننده نمونه استانی، در کنار تداوم ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت و مشارکت در طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه، افزایش صدها شغل در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» و... از جمله توفیقاتی بود که بعد از حمد پروردگار متعال، باید قدردان تلاش و همت یکایک همکاران و همدلی و حمایت خانواده های گران قدر آنان باشیم.

حق تقدیر ادا نخواهد گردید مگر از پشتیبانی­های بی دریغ سهامداران عمده شرکت و هیات مدیره محترم که همواره در پیشبرد سازمان به سمت اهداف متعالی خود گره گشا و تاثیرگذار بوده اند و همرزمان خود را در پیشانی جبهه تولید یاری و دلگرمی داده اند، قدرشناسی و سپاسمندی خود ابراز دارم.

امروز فولاد خراسان، بر جایگاهی ایستاده که می تواند با چشمانی بازتر از همیشه با سازمانی پخته و بالغ،  افق های اطمینان­بخش شکوفایی و پایداری را در چشم انداز خود مشاهده کند و سهم خود را در عمران و سازندگی منطقه و کشور به دوش بگیرد.

در آستانه سال 1397، از آستان کبریایی حق و خالق بهار، دل هایی سرشار از امید، روزهایی سراسر نشاط و عمری سراسر کامیابی و برکت برای یکایک شما عزیزان مسالت دارم و با تبریک فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی، امید دارم که دستان پرتوان خانواده بزرگ فولاد خراسان، در مسیر اهداف بلند مجتمع و اعتلای نام و نشان فولاد خراسان موید به توفیقات الهی بوده و حدیث پیشوای پرهیزپیشگان، امام علی(ع)، مصداق حال تک تک شما عزیزان و اعضای کانون پر مهر خانواده های گران قدرتان باشد که فرمودند: «هر روز ما نوروز است.» ان­شاءا...

 

                                                                                                سیدحسین احمدی

                                                                                                                               مدیرعامل

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label