حضور فولاد خراسان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت

 

مجتمع فولاد خراسان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی «فلزات، فولاد، متالورژی» که همزمان با بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت در مشهد برگزار می شود حضور یافت.

بیستمین نمایشگاه صنعت  که روز 25 مرداد با حضور استاندار خراسان رضوی و رییس سازمان «صنعت، معدن و تجارت» خراسان رضوی گشایش یافته است، تا 28 مردادماه 1397 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است.

به گفته مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد، این نمایشگاه ها شامل بیستمین نمایشگاه «صنعت و اتوماسیون صنعت»، دوازدهمین نمایشگاه «معدن و زمین شناسی»، چهاردهمین نمایشگاه «ماشین آلات راهسازی عمرانی، ریلی و جاده ای» و دوازدهمین نمایشگاه «فلزات، فولاد متالوژی و اهنگری» است.
معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های شرکت های داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در زمینه های ماشین و ابزارآلات صنعتی، معدنی و راهسازی و معدن، فولاد و صنایع وابسته هدف این نمایشگاه ها عنوان شده است.

۵۰ شرکت داخلی و نمایندگی های ۱۵ برند خارجی محصولات خود را در زمینه های یاد شده در ۶۰ غرفه این نمایشگاه به تماشا گذاشته اند.

در مدت برگزاری این نمایشگاه ها، هیات های تجاری کشورهای افغانستان و عراق نیز با حضور در نمایشگاه طی نشست هایی با تولیدکنندگان ایرانی در باره توسعه تجارت با یکدیگر گفت و گو خواهند کرد.

سال گذشته غرفه فولاد خراسان به عنوان غرفه نمونه این نمایشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label