رکوردشکنی فولاد خراسان در صادرات

 با گذشت 10 ماه از سال 1397 «مجتمع فولاد خراسان» نه تنها رکورد  صدور محصولات خود به فرای مرزها را نسبت به مدت مشابه سال 96 شکست، بلکه در فاصله 2ماه مانده به پایان سال، نصابی بالاتر از کل صادرات دوازده ماه سال قبل را کسب کرد.

 

به گفته مدیر بازاریابی و فروش فولاد خراسان، این مجتمع در 10 ماه نخست امسال توانسته است با صادرات 150هزار و 618 تُن انواع فولاد، رکورد 92هزار تنی مدت مشابه سال گذشته را بیش از 67 درصد ارتقا بخشد.

مهندس حسین بختیاری با بیان این خبر افزود: فروش بیش از 150هزار تن فولاد از این مجتمع صنعتی ظرف 10 ماه نخست سال در حالی صورت می گیرد که این رقم برای کل سال گذشته 117 هزار و 454 تن بوده است که بر این اساس، صادر کننده نمونه سال 1396 خراسان رضوی،  توانسته ظرف 10 ماه، 28 درصد بیش از 12 ماه سال 1396 انواع فولاد را صادر کند.

به گفته بختیاری، صادرات شمش، به عنوان محصول نیمه نهایی این مجتمع در سال جاری برای نخستین بار از ابتدای تاسیس این شرکت، از مرز 100هزار تن گذشت.

وی با بیان این که فولاد خراسان در سال جاری علاوه بر مشتریان پیشین خود نظیر عراق، افغانستان، ترکمنستان و پاکستان، مشتریان جدیدی را در کشورهای عمان، امارات و ترکیه جذب نموده است افزود: علی رغم برخی موانع در امر صادرات، امیدواریم که نصاب صادرات محصولات فولادی از «مجتمع فولاد خراسان» تا پایان سال 1397 رقم 200هزار تن را پشت سر بگذارد.

بختیاری افزود: اتخاذ سیاست های جدید صادراتی، تعامل با مشتریان و حفظ اعتماد آنان به کیفیت محصولات تولیدی در فولاد خراسان، در کنار جلب مشتریان جدید حتی در خاور دور و نیز در برخی کشورهای تولیدکننده فولاد در همسایگی ایران، نظیر ترکیه، کامیابی فولاد خراسان را در زمینه صادرات رقم زده است.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label