در روز جهانی کارگر از بازنشستگان فولاد خراسان قدردانی شد مدیرعامل فولاد خراسان: بازنشستگان، باید اتاق فکر توسعه باشند

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در آیین تجلیل از بازنشستگان سال گذشته مجتمع و گرامی داشت روز جهانی کارگر، با اشاره به وجود صدها نیروی توانمند در مجتمع فولاد خراسان گفت: نیروهای بازنشسته ما باید بخشی از اتاق فکر مجتمع در ایفای مسئولیت اجتماعی باشند و این قابلیت ها با توجه به اعلام شدن فولاد خراسان به عنوان «معین توسعه» منطقه از سوی استانداری، می تواند در راستای توانمندسازی محیط پیرامونی و زیست بوم خودمان مورد استفاده قرار گیرد.

مهندس احمدی در مراسمی که به مناسبت روز جهانی کارگر در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد، با قدردانی از زحمات بازنشستگان فولاد یادآور شد: بازنشستگان بخش مهمی از اتاق فکر مجتمع برای رویارویی با چالش ها و به ویژه اهداف مجتمع در بحث ایفای وظیفه «معین اقتصادی» منطقه هستند.

مهندس احمدی ظرفیت سازی، ظرفیت یابی و توانمندسازی محیط پیرامونی را از اهداف بلندمدت مجتمع برشمرد.

وی با اشاره به ضرورت فراهم شدن زمینه بهره گیری از تجارب همکاران شاغل و بازنشسته در راستای ایفای این ماموریت تاکید کرد: این تجارب را می توان برای رفع چالش های مختلف سازمان به کار گرفت.

مدیرعامل شرکت با اعلام حمایت از تشکیل کانون بازنشستگان فولاد خراسان، گفت: باید کاری کنیم که بازنشستگی دوره جدیدی از فعالیت و در واقع بدل به دوره به بار نشستن توانایی ها و تجارب کارکنان شود و زمینه و امکانات برای زندگی توام با نشاط و تندرستی همکاران بازنشسته را فراهم کنیم.

در این مراسم،  مشاور عالی مدیر عامل، فولاد خراسان  را یک صنعت پیشرو در منطقه دانسته و از بازنشستگان حاضر در مراسم خواست از تجارب خود در پیشبرد این قطب صنعت یاری رسان باشند.

غلامعلی رجب پور به عنوان نماینده بازنشستگان، ضمن تشکر از برگزاری این مراسم و دیدار بهاری همکاران شاغل و بازنشسته، درخواست های نیز از طرف جمع حاضر عنوان نمود.

در ویژه برنامه روز کارگر، از هنرمندان خانواده فولاد خراسان برای اجرای برنامه هنری (موسیقی) دعوت شده بود. همچنین در این مراسم از نمایندگان کارگران در سال گذشته قدردانی شد.

در پایان مراسم لوح تقدیر وهدایایی به رسم یادبود به تمامی بازنشستگان اهدا گردید.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label