مدیرعامل فولاد خراسان در آیین قدردانی از پیشنهادات برتر سال: نظام بهبود باید معطوف به «بومی سازی» و «تضمین پایداری تولید» باشد

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان و ده ها تن از همکاران مجتمع فولاد خراسان از پیشنهادهای برتر کارکنان در سال گذشته قدردانی شد و پیشنهادهای ممتاز و برگزیده سال 1397 و پروژه های مبتنی بر آن­ها معرفی شد.

 

کارکنان سخت کوش فولاد خراسان با تکیه بر تجربه و دانش خود در سال گذشته پروژه های ارزشمندی را در راستای بهینه سازی تولید و بهبود مستمر فرایندها اجرا نمودند که از برترین پیشنهادهای همکاران در سال  طی مراسمی در روز شنبه 14 اردیبهشت­ماه و مقارن با هفته بزرگداشت مقام کارگر تجلیل شد.

در ششمین  آیین تجلیل از پیشنهادهای برتر که روز شنبه 14اردیبهشت ماه 1398 با حضور مدیر عامل مجتمع، معاونان، مدیران،کارکنان شرکت و پیمانکاران برگزار گردید، از 11 پیشنهاد برتر ارایه شده توسط گروه های مختلف همکاران در واحدهای مختلف و 2 پیشنهاد پیمانکاران به عنوان ذی نفعان شرکت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی، در ششمین همایش تجلیل 13پیشنهادی که بالاترین امتیازات کمیته داوران  را در راستای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها، مصارف و توقفات، بهبود در فرایندهای کاری، افزایش ایمنی و... به خود اختصاص داده بودند  و پروژه های مرتبط با آنها معرفی شد.

به گفته مهندس رضایی، دبیر نظام بهپویی مجتمع فولاد خراسان، از میان پیشنهادهای منتخب کمیته داوران، 4 پیشنهاد از واحد فولادسازی، برگزیده شدند و همکاران واحد نورد با 2 پیشنهاد، احیا مستقیم با 2 پیشنهاد و واحدهای «پشتیبانی، انرژی و سیالات»، «گندله سازی» و «ستاد» هر کدام با یک پیشنهاد برتر، سهم خود را در تضمین پایداری تولید و کاهش هزینه­ها و مصارف معرفی کردند.

به گفته رضایی، دو طرح برتر ذی نفعان نیز که مورد اقبال کمیته داوران قرار گرفت، متعلق به شرکت «ایریسا» و شرکت «فولادریل توس» از مجموعه شرکت­های تحت پوشش تعاونی فولادیار بود.

 

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در مراسم تجلیل از پیشنهادهای برتر همکاران، با تاکید بر نقش مشارکت کارکنان در تضمین پایداری تولید از طریق کاهش قیمت تمام شده و مصارف انرژی و مواد اولیه، خاطرنشان ساخت: بهبود مستمر با تکیه بر ابتکارو خلاقیت کارکنان و ذی نفعان، از مهم ترین رویکردهایی است که باید در شرایط سخت کنونی تولید مد نظر قرار گیرد.

مهندس احمدی با توصیف شرایط تولید با توجه به تحریم­های یک سویه افزود: در عین حال، همیشه در شرایط سخت است که قابلیت­ها و لیاقت­ها عیان می شود و نظام بهبود باید معطوف به پیروزی در این نبرد و تضمین هرچه بیش­تر پایداری تولید باشد.

مدیرعامل فولاد خراسان با بیان این که در شرایط که نباید برای پایداری تولید، همه نگاه ها به «تامین» مواد و تجهیزات باشد، افزود: با این نگاه و با توجه به نقش تاثیرگذار «توسعه ساخت داخل» در تامین تجهیزات و قطعات، امسال را می توانیم سال «تحول در بومی سازی» تعریف کنیم.

مهندس احمدی افزود: شرایط کنونی کمی دشوارتر شده است اما اگر بر قابلیت های درونزای کشور و کارکنان مجتمع و دیگر ذی نفعان تکیه و تاکید کنیم، مطمئنا از این شرایط هم سربلند بیرون خواهیم آمد.

گفتنی است در ادامه این همایش معاون برنامه ریزی و فناوری از معاونان و مدیرانی که فرصت ریسک پذیری به همکاران خود دادند تشکر و قدردانی نمود.

مهندس اسماعیلی با اشاره به ثمرات اجرای نظام پیشنهادها، افزود: تقدیر از 5 طرح فولاد خراسان در نخستین جشنواره ملی فولاد و حضور هر ساله یک طرح از فولاد خراسان در جشنواره پیشنهادهای برتر در سطح «ایمیدرو» و جشنواره استانی «امتنان» را نشان دهنده موفقیت اجرای این نظام در سطح شرکت دانست.

در این همایش نمایندگان کارگروه­ها ی ارایه دهنده پیشنهادهای برتر به معرفی خلاصه و مختصر طرح خود و مزایا و نتایج آن پرداختند و در پایان با اهدای جوایز و لوح سپاس از پیشنهاددهندگان برتر تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در این همایش، یک طرح به عنوان «ممتاز» و سه پیشنهاد نیز در میان «طرح های برتر» منتخب سطح مدیریت عالی شرکت معرفی شدند که تندیس یادبود همایش را به خود اختصاص دادند.

 

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label