نگاه ویژه

 افتتاح سدبار نیشابور برای تخصیص آب به فولادخراسان با حضور معاون اول رئیس جمهور

افتتاح واحد فولادسازی شماره 2 مجتمع فولاد خراسان با حضور وررای محترم صنعت و تعاون

نیشابور - پنج شنبه 7/2/1396

دسترسی سریع

 

اخبار و رويدادها

 • برگزاری تور تعالی سازمانی و آشنایی با پتانسیل های مجتمع فولاد خراسان

  نخستین تور تعالی با هدف الگوبرداری از نظام های مدیریتی و آشنایی بازدیدکنندگان با پتانسیل ها و ابعاد مختلف فعالیت تولید و اداره شرکت با حضور بازدیدکنندگانی از سازمان ها و شرکت های مختلف برگزار شد و بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با فرایند تولید در فولاد خراسان، با نظام های مدیریتی، ابعاد استراتژی و گواهینامه ها و عناوین مختلف شرکت آشنا شدند....

  ادامه
 • بازدید عضو هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از فولاد خراسان

  دکتر شاهوی عضوم محترم هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به اتفاق همراهان از خطوط تولید و طرح توسعه گندله سازی مجتمع در روز شنبه مورخ 22 مهر ماه بازدید کردند. به گزارش واحد روابط عمومی: درنشستی که در پایان بازدید از خطوط تولید کارخانه در دفتر مدیریت شرکت برگزار گردید مدیر عامل گزارش کاملی ...

  ادامه
 • نظام مدیریت یکپارچه (IMS) مورد تایید قرار گرفت

  گواهینامه نظامهای بین المللی: مدیریت زیست محیطی(ISO 14001:2015) و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18001:2007) برای یک دوره سه ساله دیگر صادر و گواهینامه نظام بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) و راهنمايي هايي براي آموزش (ISO 10015:1999) برای یک دوره یک ساله دیگر تمدید گردید.

  ادامه
 • افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی در فولاد خراسان

  مرکز کار آموزی بین کارگاهی شرکت مجتمع فولاد خراسان در شهرستان نیشابور با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان، نماینده نیشابور در مجلس، فرماندار و مسئولین ارشد شهرستان، افتتاح شد. به گزارش واحد روابط عمومی: مدیر عامل شرکت با اعلام خبر فوق افزود: ...

  ادامه
 • به مناسبت روز خبرنگار انجام شد: تجلیل از خبرنگاران شهرستان نیشابور

  مجتمع فولاد خراسان میزبان خبرنگاران شهرستان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار در روز پنج شنبه، 19 مرداد ماه بود. به گزارش واحد روابط عمومی: مدیر روابط عمومی فولاد خراسان با اعلام این خبر افزود: این مراسم با حضور جمعی از خبرنگاران،نماینده مردم شهرستان،مدیرعامل ، معاونین منابع انسانی و برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان برگزار گردید.

  ادامه
 • در 4 ماه نخست سال اتفاق افتاد: رشد نسبی فروش و بارگیری محصولات فولاد خراسان

  فروش و بارگیری محصولات شرکت در چهارماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشدی چشم گیر برخوردار بوده است. مدیر بازاریابی و فروش مجتمع با اعلام این خبر افزود: با تلاش مستمر واحدهای مختلف تولید و نیز همکاران واحد بازاریابی، روند فروش، بارگیری و ارسال محصولات مجتمع به نسبت سال قبل رشد مناسبی داشته است.

  ادامه
 • در آیین نکوداشت واحدهای نمونه صنعتی استان خراسان رضوی، به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور مدیران ارشد اجرایی استان، از تلاش گران جبهه اقتصاد مقاومتی تجلیل شد.

  ادامه

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label